Zarządzanie zasobami ludzkimi

Małgorzata Głębocka-Szurko - praktyk

MG-SAbsolutny praktyk tego, czego naucza.
Od ponad 20 lat dzieli się swoją pasją do HR-u, pracując na stanowisku dyrektora personalnego, zarówno w spółkach polskich, jak i międzynarodowych korporacjach. Ostatnio pracowała na stanowisku HR Group Director OSG w Polsce, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Kazachstanie i Armenii.
Jako Korporacyjny Dyrektor Personalny przez 5 lat zarządzała międzynarodowymi zespołami - 40 osób z krajów takich jak: Chiny, Dania, Wietnam, Holandia, Norwegia, USA i Polska.
Uczestniczyła i była odpowiedzialna za zasoby ludzkie w procesach transferu linii produkcyjnych do/z Polski, Holandii, Danii, Chin i Wietnamu.
Specjalizuje się w zarządzaniu projektami typu "Green-field".
Podczas pracy na stanowisku Korporacyjnego Dyrektora Personalnego opracowywała i była odpowiedzialna za wdrożenie międzynarodowych programów szkoleniowych. Szczególnie bliskie jej sercu są zagadnienia związane z projektami międzykulturowymi oraz przywództwem.
Od lat zakochana jest w filozofii Lean Manufacturing. Wiedzę w tym zakresie zdobywała w fabrykach Ferrari, Lamborghini, Ducati, Porsche, Whirlpool, Philips. Kilkukrotnie współuczestniczyła przy wdrożeniu Lean-u w organizacjach, w których pracowała.
Prowadzi warsztaty Lider Kaizen, podczas których pokazuje jak „szczupło zarządzać" nie tylko w obszarze produkcji.
Zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Dyrektor Personalny roku 2004. Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kadrami (2006-2010). Obecnie członek Rady Programowej Stowarzyszenia. Członek Rady Programowej miesięcznika „Personel i Zarządzanie".
Trener, coach, doradca HR, ale przede wszystkim entuzjastka swojej pracy.

Lider modułu Zarządzanie zasobami ludzkimi na podyplomowym Studium MBA.