Archiwum

Ranking MBA Perspektywy 2013

Miło nam poinformować, że Studium MBA US zajęło wysokie - 13. miejsce - w corocznym Rankingu MBA Perspektywy na najlepsze programy MBA w Polsce.

Szczegółowy Ranking dostępny na stronie: http://www.perspektywy.pl/

Uroczysta inauguracja i absolutorium dla Studentów MBA US 2012

4 lutego 2012 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania odbyła się uroczysta inauguracja dla studentów nowych edycji Podyplomowego Studium Master of Business Administration, a także uroczyste zakończenie studiów dla absolwentów Studium. Uczestnicy przywdziali togi i birety i z dumą zasiedli, niektórzy po raz ostatni, w ławkach MBA. Słowami przywitania i podziękowań, uroczystość rozpoczął wieloletni kierownik Studium MBA – dr hab. prof. US Dariusz Zarzecki, a zaraz po nim głos zabinauguracjarał Prorektor Uniwersytetu Szczecińskiego ds. Kształcenia, prof. dr hab. Edward Włodarczyk, który – jak sam stwierdził – starał się mówić krótko, dowcipnie i treściwie, co studenci przyjęli z radością. Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła także Prodziekan ds. Studenckich, dr hab. prof. US Barbara Kryk. Uśmiechom, grupowym zdjęciom i wspominkom nie było końca, najlepsi absolwenci otrzymali nagrody za najwyższą średnią i najlepszą frekwencję, a na sam koniec wszyscy jednocześnie podrzucili birety w górę, tym samym pieczętując swój związek ze Studium MBA US. Tegoroczni absolwenci zasilili i tak liczne już grono, dając liczbę 475 absolwentów w czasie 14 lat edukacji menedżerskiej Master of Business Administration na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W czasie trwania studiów słuchacze zapoznawali się z podstawowymi zasadami, metodami, oraz odkrywali praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami, podnosząc swoją pozycję na runku pracy i zyskując prestiż, co pozwoli im w przyszłości, być może bardzo niedalekiej, odnieść sukces i rozwijać karierę zawodową w szybszym tempie dzięki nabytym kwalifikacjom.

Czytaj więcej...

Najlepsi stratedzy studiują w Szczecinie

30 kwietnia 2009 roku dobiegła końca czwarta edycja ogólnopolskiej rozgrywki „TEES-6", gry symulacyjnej, która skupiła dwadzieścia drużyn reprezentujących najważniejsze i najsilniejsze ośrodki akademickie w Polsce prowadzące studia MBA.

Czytaj więcej...

MBA pomaga Dzieciom

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować że w maju 2008 roku Podyplomowe Studium Master of Business Administration obchodziło 10-lecie swojego istnienia.

Czytaj więcej...

Ranking Szkół MBA

Jest nam bardzo miło zakomunikować naszym wszystkim wykładowcom, absolwentom i studentom, że Program Studium Master of Business Administration  Uniwersytetu Szczecińskiego został sklasyfikowany na 5 miejscu wg rankingu tygodnika WPROST w 2007 roku.

Czytaj więcej...