Czaplinek 2010

W dniach 10-12 września 2010 roku w Czaplinku w ośrodku Drawtur odbyła się jedenasta sesja integracyjna dla studentów XIII i XIV edycji, a także absolwentów Studium MBA.  Piątkowy wieczór rozpoczął się grillem, na którym pieczone były przeróżne mięsiwa, a zakończył dyskoteką. W sobotni poranek nasz absolwent Jacek Madej wygłosił odczyt na temat „Kapitał na innowacje – założenia funkcjonowania Funduszu Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed”, a po krótkiej przerwie uczestnicy mogli wysłuchać anglojęzycznego wykładu profesora Tuomo Uotilii z Lappeenranta University of Technology, Lahti School of Innovation w Finlandii pod tytułem „Information and knowledge transfer in networked innovation processes”.

 

Po zaspokojeniu intelektualnych potrzeb nadszedł czas na zabawę – uczestnicy tramwajami wodnymi udali się w podróż do zaadaptowanych ruin pobliskiego Zamku, gdzie w grupach tworzyli swoje wizje wszechświata, walczyli dzielnie
o punkty, dając z siebie wszystko, aby później połączyć się przy jednym stole i biesiadować. Podczas sobotniego wieczoru komplet organizatorskich gadżetów Centrum Organizacji Wszechświata został zlicytowany za 350 zł! Pieniądze uzyskane z licytacji zasiliły kasę Domu Dziecka w Szczecinie. Niedzielne przedpołudnie przywitali w pełni uzbrojeni przy grze w paintballa. Na chętnych, którzy nie chcieli zbyt szybko wracać do domu, czekała żaglówka, która pozwoliła przy pięknym słońcu na popołudniowy relaks na jeziorze. Sesja liczyła ponad 50 uczestników.

.