Gąski 2006

W dniach 22-24 września 2006 r. odbyła się siódma sesja integracyjna studentów i absolwentów Studium MBA. Tym razem sesja została zorganizowana na terenie Pałacyku Morskiego w Gąskach k/Sarbinowa. Uczestnikami tego rocznej sesji byli słuchacze bieżących edycji VIII i IX, absolwenci Studium MBA US oraz członkowie Stowarzyszenia Absolwentów MBA US. Grupa liczyła 60 osób.

Podczas wyjazdu uczestnicy wzięli udział w wykładzie przeprowadzonym przez Prorektora ds. Kształcenia i Współpracy Międzynarodowej dr hab. prof. US Mirosława Rutkowskiego nt. „Etyka w biznesie". Ponadto wszyscy chętni mogli wziąć udział w zajęciach Tai-Chi, a także spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanym miasteczku alpinistycznym. Wszystkim, którym nie zabrakło odwagi i przeszli trudną trasę - serdecznie gratulujemy!

W sobotni wieczór w sali bankietowej Pałacyku w atmosferze lat 30-tych studenci i absolwenci  mieli możliwość podjęcia gry w Kości, Ruletkę i Black Jack przy profesjonalnych stołach, obsługiwanych przez krupierów i krupierki.