Międzywodzie 2008

Wdniach 12-14 września2008r. odbyła się dziewiąta sesja integracyjna studentów i absolwentów Podyplomowego StudiumMenedżerskiego Master ofBusiness Administration Uniwersytetu Szczecińskiego która została zorganizowana na terenie Centrum Rekreacji Metamorfoza w Międzywodziu (www.metamorfoza.maxmedia.pl). Uczestnikami Sesji byli słuchacze X i XII edycji, grono Absolwentów oraz członkowie Stowarzyszenia Absolwentów MBA US. Grupa liczyła blisko 50 osób. Program przewidywał wiele atrakcji. Pierwszego dnia Sesji, po zakwaterowaniu odbyło się ognisko integracyjne, które trwało do późnych godzin nocnych.

Podczas drugiego dnia uczestnicy wzięli udział w wykładach przeprowadzonych przez dr Dominika Rozkruta - Dyrektora Urzędu Statystycznego w Szczecinie oraz dr inż. Zbigniewa Zbroję - Prezesa Stowarzyszenia Transgraniczny Klaster.

Dodatkową atrakcją była prezentacja firmy Vobis SA na temat: "Vobis - Twój partner technologiczny w biznesie" przeprowadzona przez Panią Annę Biały - Dyrektora Sprzedaży biznesowej Vobis SA oraz Panią Ilonę Miziewicz - Brand Menedżera Vobis SA.

W sobotnie popołudnie Studenci, Absolwenci i Wykładowcy MBA wzięli udział w grze terenowej "Poszukiwacze kryształowej czaszki" organizowanej przez firmę "Integra" z Poznania. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w szeregu konkurencji m.in. mumifikacji, rosyjskiej ruletce, próbie yakuza czy przeprawie przez bagna.

Uwieńczeniem dnia była uroczysta kolacja połączona z dyskoteką. Gościem specjalnym tegorocznej sesji wyjazdowej był Marszałek Województwa zachodniopomorskiego dr Wojciech Drożdż, który w niedzielne przedpołudnie przedstawił wykład na temat: "Polityki transportowej województwa Zachodniopomorskiego".