Niegoszcz 2014

Piętnasta sesja wyjazdowa odbyła się w dniach 19-21 września 2015. Przy wspaniałej pogodzie, w bardzo urokliwym zakątku, oddalonym od wszelkich zabudowań, uczestników przywitało wielkie ognisko połączone z kolacją na świeżym powietrzu, po którym kiełbaski zostały spalone przy dobrej muzyce, granej przez DJ-a do samego rana.

Sobotni poranek rozpoczął się trzema wykładami – uczestników odwiedził między innymi doktor Zbigniew Miklewicz – Prezes Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Po obiedzie uczestnicy mieli możliwość wyboru aktywności – część wybrała się na paintball do pobliskiego lasku, część grała w siatkówkę, a pozostali mogli korzystać z uroków wspaniałej pogody i dostępnego na świeżym powietrzu basenu. Dzień zakończył się imprezą z DJ-em przy ognisku.

Niedziela upłynęła spokojnie, poza wspomnianymi atrakcjami można było łowić przy ośrodku ryby, zrelaksować się przed podróżą w saunie i jacuzzi lub wybrać się na spacer nad morze na pobliską plażę. Jak każdego roku, i w tym nie zabrakło obietnic spotkań w kolejnych latach.