Połczyn Zdrój 2000

W dniach 29.09-01.10.2000 r. w Połczynie Zdroju odbyła się integracyjna sesja wyjazdowa dla studentów II i III edycji oraz absolwentów Studium MBA.

Połczyn to pełne uroku miasteczko w starych secesyjnych budowlach, z przepięknie odbudowaną starówką. Część miasteczka zabudowana jest obiektami leczniczymi położonymi w Parku Zdrojowym.

Program sesji wyjazdowej zapewniał wiele, zarówno ciekawych jak i relaksujących, zajęć. Pierwszego dnia, po przyjeździe wszystkich uczestników odbył się wieczór integracyjny dla II i III edycji połączony z dyskoteką.

Kolejnego dnia sesji, miało miejsce seminarium, w czasie którego pracownicy Katedry Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego przeprowadzili zajęcia pod tytułem “Negocjacje nastawione na współpracę”. Zwieńczeniem dnia było ognisko nad jeziorem, gdzie dodatkową atrakcją było pieczenie prosiaka.

W niedzielę, 1 października odbył się wykład nadkomisarza Marka Cypryjaka z Wojewódzkiego Sztabu Policji. Przeprowadził on prezentację pt. “Negocjacje w warunkach kryzysowych”.