Studia podyplomowe: Wycena przedsiębiorstw


Cel studiów
Celem studiów jest nabycie przez słuchaczy praktycznych umiejętności pozwalających na samodzielne przeprowadzenie procesu wyceny przedsiębiorstwa. Absolwenci Studiów będą potrafili zidentyfikować i zdefiniować poszukiwaną kategorię wartości, wybrać i zastosować właściwe metody wyceny, zbudować model finansowy, oraz sporządzić raport podsumowujący wyniki wyceny. Przekazana słuchaczom wiedza będzie uwzględniała obowiązujące w Polsce przepisy prawne oraz standardy i procedury stosowane na świecie. Ważnym elementem Studiów będą zajęcia typu case study podczas, których zostaną omówione przykłady projektów z zakresu wyceny przedsiębiorstw.


Adresaci studiów
Adresatami studiów podyplomowych Wycena przedsiębiorstw jest szerokie grono odbiorców obejmujące m.in.: rzeczoznawców majątkowych, księgowych, biegłych rewidentów, syndyków, sędziów sądów gospodarczych, specjalistów ds. planowania i analizy ekonomicznej, doradców inwestycyjnych, analityków biur maklerskich, dyrektorów finansowych, menedżerów i analityków instytucji finansowych, urzędników samorządowych, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz wszelkie inne zainteresowane osoby, które chciałyby uzyskać albo pogłębić wiedzę z zakresu wyceny przedsiębiorstw.

KBK

Kierownik Studiów
dr hab. prof. US Katarzyna Byrka-Kita

 

 

 

 

 

Ilość semestrów 2
Zajęcia Zajęcia odbywają w weekendy na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.
Początek zajęć

Rekrutacja trwa do 20 września 2016 roku.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć:

październik 2016, nabór trwa w sposób ciągły,

zapraszamy do składania dokumentów!

Rekrutacja Przyjmowanie dokumentów do wyczerpania limitu miejsc.
Koszt studiów Opłata za studia wynosi 5200 zł (2600 zł za semestr). Istnieje możliwość opłaty w dwóch ratach, z czego I rata w wysokości 2600 zł.
Informator Informator.pdf
Dokumenty

Każdy z kandydatów zobowiązany jest do zarejestrowania się na stronie Uniwersytetu https://e-podyplomowe.univ.szczecin.pl/erekrutacjanew/index.php przed złożeniem dokumentów w Sekretariacie MBA, aby została dopełniona procedura rekrutacyjna.

1. odpis dyplomu ukończenia studiów lub poświadczona przez Uczelnię ew. notariusza fotokopia ukończenia studiów wyższych
2. podanie kandydata  do pobrania
3. zdjęcia - 2 szt. (aktualna fotografia kandydata, zgodna z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych)
4. kserokopię dowodu osobistego (rozjaśnioną i powiększoną)

Zasady naboru O przyjęciu na studia decyduje kolejność złożenia dokumentów.
Informacje,
miejsce
składania
dokumentów
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
pokój 204
(Studium MBA)

Dodatkowych informacji udziela:
Studium MBA
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie: tel. 091 444 21 25 (od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-16:00)